mediaget torrent dosyalarını utorrente aktarma

hasnyksel (3) 8 yıl önce sordu

arkadaşlar benim torren dosyaları mediaget olarak iniyor bunu utorrente nasıl aktarabilirim

Toplam 1 cevap

jnrpnst (11) 7 yıl önce cevapladı

uzun sure olmuş ama şuan yenı yaşıyanlar olabılır dıye cevaplıyorum torrent yerine inen mediaget dosyasını bulun sag tıklayıp buraya çıkart dıyın oraya cıkan dosyalardan ( iso veya reloaded ) olanı seçin ve sag tıklayıp birlikte açı seçin ve utoorentı ayarlayın bu kadar basit umarım sorun yaşıyanlara çare olabilmişimdir