Mediamarkt IBAN numarası nedir?

pikettiy (10) 4 yıl önce sordu

Mediamarkt'tan havale/eft yöntemiyle bir laptop satın aldım. IBAN numarası sadece sipariş ekranımda belirdi.... Sitenin başka hiçbir yerinde bu numaraya tesadüf etmedim. Yarın sabah kendilerini arayıp IBAN numaralarını teyit ettirmeli miyim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

MediaMarkt IBAN Numarası:

IBAN: TR080006200038200006296683

Garanti Bankası, Bakırköy Kurumsal Şubesi, Şube Kodu: 382, Hesap No: 6296683

Önemli Uyarı!

Yapacağınız Havale/EFT’lerde Alıcı İsmine "Media Markt Turkey Tic. Ltd. Şti.", açıklama kısmına 8 haneli SİPARİŞ NUMARANIZI girmeniz gerekmektedir. (Sipariş numaranızı, ödemeyi tamamladıktan sonra size gelecek e-postada bulabilirsiniz.)

Ödemenizi siparişinizi tamamladıktan sonra, 24 saat içinde yapmanız gerekmektedir. MediaMarkt 24 saat içerisinde ödemesi yapılmayan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.