Mega dan indirdim sorun

muratg (1) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben megasync adlı programdan cod ghost u akşam başlatıp indiriyordum ve sabah baktığımda % 13 farklı bi indirmeye geçmiş çünki akşam % 53 dü arkadaşlar tekrar o kadar beklemek istemiyorum yardım edin nolur.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Internet Download Manager programı ile indir http://www.gezginler.net/indir/internet-download-manager.html

film vs her istediğini  ve hızlı olarak indirir  tavsiye edrim

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Bu gibi sorunlar için Download Manager yani indirme yöneticisi programlar kullanmalısın.  Candan'ın örnek gösterdiği gibi bir program ile indirmelerin hem daha az hatalı olur hem de indirmeler kaldığı yerden devam edebilir.

Bir indirme yöneticisi kullanmıyorsan indirmen yarıda kalırsa kaldığı yerden devam edemezsin