merhaba 1000 tl civarı hafızası yüksek bir telefon arıyorum,tavsiyeniz nelerdir,teşekkür ederim

volkann (1) 7 yıl önce sordu

merhaba;yarın general mobile gm 5 almayı düşünüyordum fakat cihaz hakkında hiç iç açıcı şeyler duymadım,sizce bu fiyatlarda (1000 tl gibi) hafızası yüksek başka hangi cihazı tavsiye edersiniz

Toplam 2 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

General mobile 5 Sistemi Şudur :

  1. İşletim SistemiAndroid 6.0 (Marshmallow)
  2. Pil Gücü3100 mAh
  3. Wi-Fi802.11 b/g/n
  4. NFCYok
  5. GPSVar
  6. Assisted GPSVar
  7. Mobil Bağlantı Hızı4.5G
  8. Kamera Çözünürlüğü13 MP
  9. Dahili Hafıza32 GB
  10. Arttırılabilir Hafıza128 GB'a kadar
  11. Ekran TipiIPS
  12. Ekran Çözünürlüğü1080 x 1920
  13. İşletim TürüAndroid
  14. Ekran Boyutu5,5 inç
  15. İşlemci Kapasitesi1,5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core
  16. RAM Kapasitesi3 GB RAM

Bende bunu Tavsiye Ederim Fakat şunları da Bir dene

  1.  LG G3
  2. Sony Xperia Z1
  3. LG V10
  4. HTC one m8 = 480 TL ye Aldim Orjinal
  5. Ama Ginede Sen GM 5 AL
  6.
  7.
  8. CEVABIMI ONAYLARSAN SEVİNİRİM :)

temmuz 7 yıl önce

Şunlarıda "dene", "araştır".. Hangisi? :)

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

O fiyata alabilceğin en iyi telefon General Mobile GM5 Plus hızlı,her oyunu rahat oynayabilirsin,şarjı iyi dayanır.Eğer eski yorumları okuduysan ilk partında hatalar çok fazla fakat 2. 3. partlarda bu hataları düzeltip satışa çıkardıkları için sorunsuz oluyor.