Merhaba arkadaşlar bazı online oyunlara bağlanamıyorum. Neden olabilir? Mesela gta 5

mustyfb (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar bazı online oyunlara bağlanamıyorum. Neden olabilir? Mesela gta 5

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

İnternetinde bir sorun olabilir. Bağlanamıyor derken ? GTA 5'i ücretsiz mi aldın yoska korsan olarak mı indirdin ? Bağlanırken hangi hatayla karşılaşıyorsunuz ?

Edit : Bu hata rockstarın sunucularına bağlanamama hatası, milyonlarca kişi girmeye çalışıyor sunucular yetersiz geliyor, beklemekte fayda var kendiliğinden düzelir.

mustyfb 3 yıl önce

ücretsiz

mustyfb 3 yıl önce

hata bu the rockstar game services are unavailable right now hatası

hydra 3 yıl önce

Epic den aldın yani ?=

hydra 3 yıl önce

Modeme reset at