Merhaba. Ben textnow-da numara aldim ancak whatsappda hata veriyor. Bu numara bu devlet icin gecerli degil. Sorunu nasil duzelte bilirim?

raqim (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba. Ben textnow-da numara aldim ancak whatsappda hata veriyor. Bu numara bu devlet icin gecerli degil. Sorunu nasil duzelte bilirim?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

fazla sahte numara kullanımından dolayı önlem almış olabilirler yakın konum numara almayı dene ..

raqim (1) 3 yıl önce cevapladı

Fazla sahte numaram yok yalniz 2 tane sahte numaram var. Onunla da whatsapp hesabi acmisdim. Hesabi sildim yeniden kaydolmak icin yazdim boyle bir sorun cikti. Bu sorunda yalniz whatsappda oluyor