Merhaba Benim Telefonum Lg g2 D801 Kore Modelidir Ve Fastboot Takili kaldi

ylmazm (3) 7 yıl önce sordu

Buyuk İhtimal Yanlis Twrp Veya Rom yaptik Dediginiz Tum İslemler Yapildi Ama Dowland Modu Acilip 1 Saniye sonra geri kapaniyor Yoksa Dowland Acilsa Dediginiz Gibi Acilacak Ne Yapmam Gerek Yardimlarinizi Bekliyorum

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba dediğiniz işlemler yapıldı derken aşağıdaki konuyu mu kast ediyorsunuz, eğer aşağıdaki konuya gözatmadı iseniz konuya göz atmanızı öneririm.

LG G2 Fastboot mode started udc_start() Sorunu nasıl çözülür ?

ylmazm 7 yıl önce

Evet yazilan tum islemler yapildi ama dowland modu gelip geri kapaniyor