merhaba instegram hesabim kapatildi formu dolduramiyorum isleminiz gerceklesmedi hatasi aliyorum yardiminizi rica ederim

kullanici730164 (1) 3 yıl önce sordu

merhaba instegram hesabim kapatildi formu dolduramiyorum isleminiz gerceklestirilemedi hatasi aliyorum yardimizi rica ederim

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

1.Çözüm

Bana sorarsan tekrardan göndermeyi dene formu bazen hatalar olabiliyor.

2.Çözüm

Halen daha gönderemiyorsan sayfayı yenile ve tekrardan formu doldur yine olmazsa

3.Çözüm

VPN ile gir ve formu doldurmayı dene

4 Çözüm

Bir kaç saat bekle ve tekrardan göndermeyi dene formu doldurup

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Kapatıldıysa geri açılması zor.

  • Yandex tarayıcısını aaçın ve Yandex VPN ile tekrar deneyin,
  • IP Adresinizi değiştirerek tekrar deneyin,
  • Farklı Cihazlardan, farklı IP adreslerinden tekrar tekrar deneyin,
  • Bilgisayardan formu doldurmayı deneyin.