Merhaba nasılsınız?whatsappda yedekleme olmadan son 2aya kadar silinen mesajlari geri getire biliyormusunuz?

kullanici430675 (1) 2 yıl önce sordu

Telefon marka Xiaomi note 7 son 2ayda silinen mesajları yedekleme olmadan geri getire bilirmiyiz?

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba, mesaj geri getirme konusunda benim bildiğim en son yedekleme ne zaman hapıldıysa o tarihten öncesini getire bilirsiniz. Örneğin dün bir yedekleme yaptıysanız yedekleme yaptığınız saatten önceki tüm mesajları getirebilirsiniz Yedekleme olmadan bildiğim bir yol yok.