Merhaba yıldızlı e-posta adresini bulmak mümkün mü?

kullanici756121 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba yıldızla yazılmış olan e-posta adresi nasıl bulabilirim .?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bulamazsın onlar gerçekten yıldızdır ve arkalarında herhangi bir, rakam, harf, işaret, sembol bulunmamaktadır.

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Yıldızlı e-posta adresi bulunmaz.

Çünkü a*****@g***.com gibi gösterilen e-posta adresinde  yıldız olan yerler şifreli değil. Bildiğin yıldız gerçekten.

Bu yanılğı eski Windows sürümlerinden kaynaklanıyor. Windows işletim sisteminde saklı ve yıldız yıldız görünen şifreleri göstere programlar vardı. Buradaki yıldızların oradakiler gibi olduğunu düşünüyorlar.