Merhabalar Pc de denetim masasından bir oyun silmeye çalışıyorum ama kaldırılmıyor

turn (1) 1 yıl önce sordu

ınternal error cannot find utcombiledcode record for this version of the uninstaller

Böyle bir hata veriyor nasıl çözebilirim

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bazı uygulamalar denetim masasından kalkmıyor olabilir, bunun yerine aşağıdaki programı kullanabilirsiniz.

hydra (3802) 1 yıl önce cevapladı

Oyunun klasörüne gidip silim işlemi yapın silmezse unlocker adlı programı indirim o dosyayı seçip delete actionunu seçeceksiniz daha sonra ya siler ya sistemin yeniden başlatmasını ister. Sildikten sonra denetim masasından da kaldırabilirsiniz.