Merhabalar yandex mail hesabımın şifresini ve güvenlik sorusunun yanıtını unuttum ve daha önce yandex mail üzerinden kimseye mail atmadım ve

kullanici195616 (1) 1 yıl önce sordu

Hesabımı kurtarmak istiyorum nasıl yapabilirim bilgi verimisiniz

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Buradan şifreni sıfırlayabilirsin.Şifreni sıfırladıktan sonra buradan güvenlik yanıtını değiştirebilirsin.

Google'a "yandex mail şifremi unuttum" ve "yandex mail güvenlik sorusunu unuttum" yazarsanız ilgili sonuçları görebilirsiniz.