Messenger'da arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

nehir68 (86) 5 yıl önce sordu

Facebook Messenger'da konuşmayı arşivleyince gelen kutusundan silindi. Tekrar gorünmesi için arsivden nasıl çıkaracam sohbeti?

darkcrak 5 yıl önce

Daha ayrıntılı anlatırmısın

nehir68 5 yıl önce

Bir yazışmayı arşivledim ve gelen kutusundan kalktı mesajlar görünmüyor yani. Sanki silinmiş gibi ama sadece arşivledim. Şimdi arşivden çıkarabilir miyim tekrar gelen kutusunda gözüomesi için @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

İşine yaradımı :/

nehir68 5 yıl önce

Messenger a uugulamadan mi gireceğim

nehir68 5 yıl önce

Öyle bi işaret yok bulamadim resimli bi anlatım var mı @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

Malesef messenger kullanmıyorum ama ayarlarda neler var bunları yazarmısın

nehir68 5 yıl önce

Hesap ayarları güvenlik gizlilik reklamlar bilgilerin vs..

darkcrak 5 yıl önce

Hesap ayarları

nehir68 5 yıl önce

Kişisel bilgiler var orada

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Messenger'da arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Messenger uygulamasında doğrudan "arşivden çıkar" diye bir özellik yok. Messenger'da arşivlenen mesajları arşivden çıkarmak için şunları yapın:

  1. Üst kısımdaki arama kutusuna arşivlediğiniz görüşmeyi kiminle yaptıysanız onun ismini aratın.
  2. Sonra kişinin adına dokunun. Onunla yaptığınız konuşma açılır.
  3. Arşivden çıkarmak için o kişiye herhangi bir mesaj göndermeniz gerekli. Bir şey yazarsanız o mesaj arşivden çıkar ve gelen kutusuna gelir.

Facebook Messenger'da arşivlenmiş mesajları geri alma yöntemi bu şekilde. Onun dışında maalesef şuan için Messenger'da "arşivden çıkar" diye bir özellik yok.

nehir68 5 yıl önce

Mesaj göndermeden olmuyor mu yani 😒

omercik 5 yıl önce

Messenger uygulamasında olmuyor. @nehir68

nehir68 5 yıl önce

Anladım peki teşekkür ederim. Bu arada dikkate alıyorum söylediklerinizi çok teşekkürler 👍👍