Messenger'da gruba eklenen kişiye bildirim gidiyor mu?

nehir68 (86) 6 yıl önce sordu

Facebook Messenger'da kurduğumuz gruba arkadaşımız olmayan kişileri eklesek bile, eklediğimiz kişilere "bu gruba eklendiniz" diye herhangi bir bildirim gidiyor mu?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Gruba eklediğiniz kişinin her halükarda haberi olacaktır. Birisi gruba yazdıkça ona bildirim gider.

nehir68 6 yıl önce

Her halukarda haberi olur demissiniz ama eklediğin kişi ne gruptan cıkiyor ne de bi cvp yazıyor anlamadım yardimci olur musunuz

omercik 6 yıl önce

Siz onu gruba eklediyseniz onun haberi mutlaka olur. Grupta herhangi bir aktivite yapar veya yapmaz bu ona kalmış. Ama en azından onun hesabında gruba eklendiğini gösteren bir bildiri mutlaka olacaktır. @nehir68