Messenger'da mesaj istekleri nasıl açılır? - 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Facebook Messenger uygulamasında mesaj istekleri nerede ? Messenger'da mesaj isteklerini nasıl bulabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Messenger uygulamasında yapılan tasarım değişikliğinden sonra Mesaj İstekleri bölümünün yeni birazcık değişti. "Daha ne kadar zor yere koyabiliriz" diye baya bi kafa yormuşlar anlaşılan :)

Messenger'da mesaj istekleri nerede?

Mesaj isteklerini bulmak için aşağıdaki adımları takip edin. Messenger'in yeni sürümüne göre anlatıyorum.

1.Adım: Yeni sürümde alt kısımda 3 tane sekme bulunuyor. Öncelikle ortadaki "Kişiler" ikonuna tıklayın.

2.Adım: Kişiler bölümüne geldiğiniz zaman sayfanın üst kısmında "İSTEKLER" butonunu göreceksiniz, buraya dokunun.

3.Adım: Facebook'tan size gelen mesaj isteklerini bu kısımda görebilirsiniz.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho messenger cok degisti abi :)

omercik 5 yıl önce

evet değişmeyen tek şey logosu olmuş @ozgurlol