Messenger daki bir konuşmayı başkasına aktarabilir miyiz?

kullanici516036 (1) 6 yıl önce sordu

Messenger da arkadaşımla yaptığım sohbeti yanlışlıkla sildim bu sohbeti arkadaşımdan istediğimde bana gönderebilir mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Anca arkadaşınız size yaptığınız konuşmanın ekran görüntüsünü gönderebilir.

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Bir kaç yöntemle Messenger mesajlarını dışa aktarabilirsin:

  • dr.fone gibi bir program ile (bilgisayara yüklenen bir program) dr.Fone web sitesi Fakar program ücretlidir.

  • Facebook içinden https://www.facebook.com/settings yani ayarlar bölümünden Facebook verilerinin kopyasını indir. seçeneği ile bütün verileri, mesajlarda dahil olmak üzere indirebilirsiniz.