Messenger ile gönderdiğim mesaj sonrasında anında çevrimiçi oluyor

qazwsxedc (1) 2 yıl önce sordu

Messengerdan mesaj atıyorum, teslim edildi oluyor. Mesaj atar atmaz çevrimiçi oluyor. Telefondan mı yoksa? Anında giriyor olabilir mi? bilgi verebilir misiniz?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Telefondan olmaz. Anında girip bakıyordur ya da messengere'a erişimi olan bir uygulama kullanıyordur.

qazwsxedc (1) 2 yıl önce cevapladı

Bilinçli olarak görüldu olmuyor o zaman , görmeme ihtimali yok dimi ,silince de direkt cevrimici çünkü.