Messenger karanlık mod yapma

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Messenger uygulamasında karanlık mod nasıl etkinleştirilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Messenger'da karanlık mod yapmak artık mümkün. İlginç bir şekilde birisine hilal emojisi gönderdiğiniz zaman Messenger'ın karanlık modu aktifleşiyor.

Messenger karanlık mod yapımı

1. Adım: Messenger'ı açın.

2. Adım: Herhangi bir kişiye hilal ay emojisi gönderin. Hilal emojisini buradan kopyalayabilirsiniz:🌙

3. Adım: Hilal emojisini gönderdiğiniz zaman Messenger'ın ayarlarına karanlık mod özelliği ekleniyor. Sol üst kısımdaki profil resminize dokunduğunuzda Messenger'ın ayarlarına girersiniz.

4. Adım: Buradan "Karanlık Modu" seçeneğini etkinleştirmeniz yeterli.

Böylece Messenger karanlık modda çalışacaktır.

İpucu: Detaylı anlatımı videomuzdan öğrenebilirsiniz.