Metin Madenciliği ve Veri Çekme aynı amaçlar için kullanılabilir mi?

misty (556) 4 yıl önce sordu

Metin Madenciliği nedir?

Bir siteden veri çekmek Text mining e mi girer?

Toplam 1 cevap

huseyinkkamer (77) 4 yıl önce cevapladı

Soruyu daha ayrıntılı yazabilir misin ne yapılmak isteniyor?

misty 4 yıl önce

güncelledim

misty 4 yıl önce

Aslında sormak istediğim veri madenciliği videoları izlesem bir siteden veri çekebilir miyim?

huseyinkkamer 4 yıl önce

Merhaba , Şimdi sana önerim veri madenciliği hakkında detaylı bilgi öğrenmen. Bildiğim kadarıyla veri madenciliği okunan bir verinin içinde olan kelimeler ve düşüncelerden veya anlatılmak istenen düşünce ve verilerin içinden bilgileri almak. Üstüne maden olarak veriler katarak yeni veriler oluşturup yayınlayabilirsin. Veri madenciliği kullanılarak Web sitesinden veri çekilebilir. Ama bunun için çeşitli araçlar kullanılmaktadır. Veri madenciliği senin için çok yararlı.Umarım hakkıyla öğrenebilirsin. Sen başla yeter.