Micorosft edge güncelledikten sonra yeni sekme açınca tarayıcı kapanıyor

powerxitinia (5) 3 ay önce sordu

Yeni sürüme güncellemeden önce böyle bişe olmuyordu güncelledikten sonra böyle bir sorun olmaya başladı diğer edge kullananlardada böyle bir sorun var mı? ve çözümü ne

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 ay önce cevapladı

Edge doğrudan kapanıyorsa kullanıcı verilerini silmeyi deneyebilirsin: Şu klasöre git

C:\Users\[Kullanıcı Adın]\AppData\Local\Microsoft\Edge\User Data\Default\Sync Data

Burada LevelDB klasörünü sil. Edge'i aç yeni sekme açmayı dene. Sorun devam ediyorsa

C:\Users\[Kullanıcı Adın]\AppData\Local\Microsoft\Edge\User Data\

Klasöründeki Default klasörünü önce yedekle.  Sonra sil.  Sildikten sonra sorun düzelecektir. Her şey yolunda gözüküyorsa Default klasörünü tamamen silebilirsin.

Ayrıca Edge tarayıcısını sıfırlamayı deneyebilirsin:

Edge adres satırına

edge://settings/reset

yaz entr tuşuna bas. Ayarları varsayılan değerlerine geri yükle tıkla.

powerxitinia 3 ay önce

düzelmedi sizdede böyle bir sorun varmı ben edgeyi güncelledikten sonra böyle bir sorun olmaya başladı

hakan 3 ay önce

@powerxitinia Edge Sürüm 121.0.2277.83 (Resmi derleme) (64 bit) kullanıyorum. Böyle bir sorun görünmüyor. Windows 11