Microsoft Bluetooth Numaralandırıcısı üstünde "Bu aygıt başlatılamıyor

hakanfbli (1) 7 yıl önce sordu

samsung leptop kullanıyorum pc de Bluetooth açtıgımda bu sorun çıkıyor nasıl yapabilirim( Microsoft Bluetooth Numaralandırıcısı üstünde diye

Toplam 1 cevap

furkanozkaynak (16) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızın bluetooth aygıtı ve diğer tüm donanımlarına ait sürücüler için bilgisayarınızın üretici firmasıyla görüşebilirsiniz. Üretici firma tarafından bilgisayarınızın ve donanımlarınızın modeline uygun ve işletim sisteminizle uyumlu olan sürücüler temin edilebilir.

Saygılarımla