microsoft edgeyi nasıl kaldırırım

4972 (1) 7 yıl önce sordu

açmaya çalıştığım uygulamalarda MİCROSOFT EDGE YERLEŞİK YÖNETİCİ HESABI OLARAK AÇILAMAZ. BAŞKA BİR HESAPLA OTURUM ÇAIN VE YENİDEN DENEYİN. uyarısı veriyor.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

varsayılan ayarlarından tercih ettiğiniz bir tarayıcıyı var sayılan olarak seçin kaydeti tıklatın

microsoft edge karşınıza çıkmaz

bunu yapmak için  bu yolu takip edin "Denetim Masası\Programlar\Varsayılan Programlar\Varsayılan Programları Ayarla" sol bölümden tercih ettiğiniz tarayıcıyı seçin üzerine tıklatın bu programı varsayılan olarak  ayarla tıklatın kaydeti tıklatın