Microsoft .NET Framework 4.5.2 yükleme hatası

askar (14) 7 yıl önce sordu

Microsoft .NET Framework 4.5.2 kurulumu yapmak istediğimde belitilen hizmet yüklü bir hizmet olarak yok hatası veriyor sorunun çözümü nedir

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Net Framework Cleanup  programını tıklayarak indir.

İndirme işlemi bittikten sonra programı aç , Programı açtıktan sonra.Net Framework - All Versions seçeneğini seçerek yüklü olan tüm net framework sürümlerini Cleanup Now butununa basarak silme işlemini gerçekleştir ve bilgisayarı yeniden başlat

Bu işlemi yaptıktan sonra .NET Framework 4.5.2 sürümünü tekrar kurmayı dene. Halen sorun devam ediyorsa yorum olarak yaz

Üst Kısımda Yazdığı Cevaba Ek Olarak :  Bilgisayarı güvenli modda aç. C:\Windows\SoftwareDistribution klasörünü bul ve sil. Sonrasında normal moda gec ve tekrar yüklemeyi dene

Umarım faydalı olmuştur...

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı