Microsoft office 2013 ücretsiz nereden indirilir?

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Microsoft office 2013 veya 2007 sürümleri ücretsiz indirilebiliyor mu ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Evet indirilebilir ama Ücretsiz derken Microsoft'un kendi Ücretsiz yayımladığı olarak soruyorsan hayır Microsoft Ücretsiz yaymadı, Cracklendi. Yani korsan olarak indirebiliyorsun.

ses1842 3 yıl önce

Korsan olarak nerden indirebileceğimi yazamıyorsunuz değil mi :)) :/ @hydra

hydra 3 yıl önce

Özelden yazabilirim, ben de aktif olarak 2007'yi kullanıyorum. Pek işim olmadığı için 13 yıllık sürümü yetiyor :) @ses1842