microsoft office kurma

kullanici91630 (2) 9 yıl önce sordu

microsoft office programını kuramak istiyorum ama bir türlü olmuyor format attıktan sonra yeni programı kuramıyorum

Toplam 1 cevap

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

sorununuzu daha detaylı açıklar mısnız ne hatası veriyor . MalwareBytes ile taratın resmini buraya atın

kullanici91630 9 yıl önce

word u kurmaya çalışıyorum bellek yetersiz diyor excel i kurmaya çalışıyorum güvenli mod da çalıştırın diyor office programım içinde set up bulmadığım için tek tek kurmaya çalıştım ama olmadı .