microsoft sitesinden indirme aracıyla windovs 8.1 indirdim flaş bellekten kurdum ben şimdi format atmışmı oldum yoksa başka bişeymi cevap verirseniz

gkha (11) 6 yıl önce sordu

microsoft sitesinden indirme aracıyla windovs 8.1 indirdim flaş bellekten kurdum  ben şimdi format atmışmı oldum yoksa başka bişeymi cevap verirseniz sevinirim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sen şimdi sadece Windows 8.1'i USB belleğe yazdırmış oldun. Format atmış sayılmazsın. Flash diski bilgisayara takıp ilgili boot tuşuyla bilgisayarı flash diskle başlatırsın ve formata öyle başlarsın.

EDİT: Flaştan kurdum cümlene şimdi dikkat ettim. Kurulumu yaptın mı yani?

gkha 6 yıl önce

evet yaptım

omercik 6 yıl önce

Tamam o zaman format atmış olursun. @gkha

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce cevapladı

https://www.youtube.com/watch?v=5RdhQCtyEo8 dakika 8.24 den sonrasını tamamını izle ve dakika 8.24 den sonrası yapılan işlemleri sende adım adım yaptıysan formatı atmışsın demektir eger bir yerde eksik yapmışsan  attığım videonun 8.24 dakikasından itibaren izleyerek attığım videoya bakarak yapmalısın kolay gelsin

gkha 6 yıl önce

bilgisayarcı arkadaş dediki sen format atmadın sadece dosyaların değiştiğini söyledi

efsaneemrahylz 6 yıl önce

o zaman attığım video linki ve söylediğim dakikadan itibaren sende aynısını yapmalısın @gkha