Microsoft Teams nasıl kaldırılır?

murat (12492) 4 yıl önce sordu

Office kurduktan sonra bilgisayarıma Microsoft Teams adıda bir uygulama geldi. Bu uygulamayı bilgiayarın açılışından kaldırmak istiyorum. Fakat denetim masası > programlardan kaldırdığım halde bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Microsoft Teams  geri geliyor. Microsoft Teams tamamen nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Microsoft Teams kaldırma

Microsoft Teams uygulamasını kaldırmak için yüklü olan programlardan ikisini kaldırmak gerekiyor. Aksi halde bilgisayar yeniden başlatıldıında Microsoft Teams yeniden yükleniyor

Microsoft Teams  nasıl kaldırılır?

  1. Denetim Masası > Programlara gidin.
  2. Önce Microsoft Teams  uygulamasını kaldırın.
  3. Daha sonra Microsoft Teams  kaldırma bittikten sonra Teams Machine-Wide Installer uygulamasını kaldırın.

Bilgisayarı yeniden başlattığınızda Microsoft Teams kaldırma tamamlanmış olacaktır.