Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable

abdulbaki (75) 7 yıl önce sordu

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x64

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x86

Bu iki program internetten indirdiğim bazı programların yanında kuruluyo bunlar ne işe yarar?

Toplam 1 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

İnternetten indirdiğiniz programların çalışmasına yardımcı olan yazılımlardır. Zaten alan kaplamayacak kadar küçük yazılımlardır. Silerseniz indirdiğiniz veya yüklü olan yazılımlar ya çalışmaz ya da sağlıklı çalışmaz.

Gelelim x64 veya x86 olayına:

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x64; işletim sisteminiz 64 bit ise bu kullanılır.

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x86; ​​​​​​​işletim sisteminiz 32 bit ise bu kullanılır.

abdulbaki 7 yıl önce

bende her ikiside var birini kaldırayımmı

araz01 7 yıl önce

hayır çünkü 64 bit kullanıyor olsanız da 32 bitte çalışan yazılımlar vardır. 64 bit bilgisayar 32'de çalışması gerekenleri çalıştırır ama 32 bit bilgisayar x64'ü açmaz