Microsoft Visual Studio 2015 en güvenilir nereden indirebilirim?

lucas77 (199) 6 yıl önce sordu

Microsoft Visual Studio 2015 indirme linki varsa atabilirmisiniz? Ben şuan hangi kaynaktan güvenli bir şekilde indirme yapacağımı bilemiyorum.

Toplam 4 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Tamindir, Visual Studio Community 2015 (tıkla)

Ben de VS 2015 kullanıyorum. Burdan indirdim. Bir sıkıntı çıkmadı.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Her ne kadar @toprak34'ün tavsiye ettiği site güvenilir olsada, bir yazılımı kendi resmî web sitesinden indirmek her zaman için en güvenlisidir. Dolayısıyla Microsoft'un sitesinden indirmeni tavsiye ediyorum.

Visual Studio 2015: https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=48145

toprak34 6 yıl önce

@farurhenho O visual studio değil. Visual Studio Microsoft'un kendi sitesinde sunulmuyor artık. O c++ paketi. Redistributable yani.

toprak34 6 yıl önce

Açıklama da da yazdığı gibi "Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir Paketleri, Visual Studio 2015 kullanılarak oluşturulan C++ uygulamalarını çalıştırmak için gereken çalışma zamanı bileşenlerini yükler.".

alattin 6 yıl önce

Evet link yanlış olmuş

omercik 6 yıl önce

Evet :)

omercik 6 yıl önce

Uzmanim.net'in değerli uzmanları da olmasa =) @toprak34 @alattin

toprak34 6 yıl önce

@farurhenho :)

alattin 6 yıl önce

@toprak34 tam bir uzmanim.net ajanı, sağolsun çok emek veriyor

toprak34 6 yıl önce

@alattin :))

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Visual Studio 2015 Community Edition doğrudan Microsoft sitesinden indirebilirsin.

Visual Studio 2015 Community Edition indirmek için tıkla

İndirdiğinde 3.3 Mb boyutunda küçük bir dosya indirilecek. Bunu çalıştırdığında otomatik olarak indirme başlayacak.

bdrhnisk (1) 6 yıl önce cevapladı

Kesinlikle korsan yazılıma karşıyım ancak "getintopc" adlı sitede var ise indirebilirisin tabi yine en iyi kendi sitesinden orjinal olarak indirmek.