Microsoft Visual Studio ile Oyun Yapmak Mümkünmü

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Microsoft Visual Studio ile  Oyun Yapmamk Mükünmü

Toplam 2 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar Yapmak Mümkündür Senaryolu olarak

Güzel Oyunlar Yapabilirsiniz Ama Yaptıgınız Oyunlar GTA 5 Minecraft Gibi olmayaacak

Çünkü Bu Programla Oyun Yapmak Kart Oyunu Gibi Yapmak olacak ilerde Videolu Anlatım Gelicektir

Şu Anlık Mümkünmü sorusuna Evet Cevabını verdim

Polat Alemdar Gibi KVP Oyunu Yapabilirsiniz  KVP ( Kurtlar Vadisi Pusu )

VİDEOLU ANLATIM GELİCEKTİR VİDEOLU ANLATIMIM KANALIMDADA MEVCUT OLACAKTIR!

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Visual Studio bir IDE'dir. Yani uygulama geliştirmek için kullanabileceğiniz bir arayüzdür. Visual studio ile her tür oyunu geliştirebilirsiniz.

Bu programlama bilginize bakar.

hakan 7 yıl önce

Cevabında "GTA 5 Minecraft " gibi oyun yapamazsınız yazıyor. Bu yanlış bir bilgi. Bu tür oyunlar da yapabilirsin. Elbette yazılım bilgin yeterliyse

hakan 7 yıl önce

@alattin bu konuda gerekli cevabı sana verecektir

alattin 7 yıl önce

Visual Studio bir geliştirme ortamıdır C#, C++,F# hatta Python gibi pek çok dil desteklenir. Visual Studio ile oyun geliştirmek sizin yeteneğinize bakar. Geliştirdiğiniz oyun GTA gibi de olabilir soliter gibi de olabilir. Bu sizin yeteneğinize kalmış.