Microsoft/Windows güncelleme problemleri hususunda "ilaç" olabilecek program hangisidir, nereden download edilir?

temmuz (12505) 7 yıl önce sordu

Microsoft/Windows güncelleme problemleri hususunda "ilaç" olabilecek program hangisidir, nereden download edilir?

askar 7 yıl önce

bu hatayı veriyor: Server not respond. Please check your network connection and then try again.

temmuz 7 yıl önce

Sunucu yanıt vermiyor hatası.. İnternet bağlantını kontrol et. Bağlantıda problem yoksa bir süre bekle ve yeniden dene. Sunucuları problemli olması seninle ilgili değil. Karşı taraf problemidir o.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bilindiği üzere Microsoft/Windows güncellemelerinde çeşitli sebeplerle  pek sık problem yaşanmaktadır. Bu problemlerin aşılmasında Essential Update Manager  (tıkla) isimli program önemli faydalar sağlayabilecektir. Bu programı Microsoft/Windows güncellemelerinde karşılaşabileceğiniz problemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Denenmiştir.