Mikrofonda sesim normal çıkarmı?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Mikrofonda sesim normal çıkarmı?

15 yaşında olmama rağmen küçük çocuklar gibi çıkıyor mikrofon kati saglar mi?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Mikrofonda sesin normal çıkar mı ne demek anlamadım sorunu.  Biraz daha beklersen sesin kalınlaşacak, az sabret :)

Sesin nasılsa mikrofonla yaptığın kayıtta da o şekilde çıkar. Dinlediğinde sesin sana farklı gelebilir. Konuşurken duydugun ses ile videodan duyacağın ses farklı olacak. Bu normal.

ozgurlol 5 yıl önce

@hakan sesim az çıkıyor yani videoda duyulmuyor

hakan 5 yıl önce

@ozgurlol o zaman mikrofon şart. Mikrofon alırsan yaka mikrofonu gibi bir şey sesin daha iyi duyulur.