Mikrofondan ses çok az gidiyor

kullanici996349 (1) 8 yıl önce sordu

Yeni stüdyo mikrofonu aldım ancak ağzımı mikrofona dayamadığım sürece ses çok az gidiyor. Bilgisayar ayarlarından da fulledim, kayıttan yürüt falan, ancak yine de ses az geliyor. Hangi uygulama beni kurtarır ?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Yeni aldığınız stüdyo mikrofonunun kendine özel bir yazılımı mutlaka vardır. Resmi web sitesine bir göz atın derim. O yazılım üzerinden ayarlamalar yapabilirsiniz. Mikrofonu bağladınığınız bilgisayardan kaynaklı bir sorun da olabilir. Başka cihazlarda test ettiniz mi?

kullanici996349 8 yıl önce

hayır hemen deniyorum

kullanici996349 8 yıl önce

olayı çözdüm phamtom enerjisi bm-800 için gerekliyimiş peki ben bu phantom enerjisini (48 valt) nerden bulurum ?