Mikrofonum varsayılan olmasına rağmen ses alamıyorum, nasıl çözebilirim?

oguzhan08 (45) 2 yıl önce sordu

BİM'den aldığım Starcom yaka mikrofonunu bilgisayarıma bağladım. Bugüne kadara sorunsuz kullanıyordum. Bugün bilgisayara kulaklığımı taktım ve geri çıkardığım zaman mikrofondan ses kesilmeye başladı.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Başka bir cihazda dener misin? Bilgisayar görüyor mu? Sistem geri yükleme yapıp dene. Eğer bir şey yükledikten vs sonra olduysa sistem geri yükleme düzeltir.

oguzhan08 2 yıl önce

başka bir cihazda denediğimde çalışıyor bilgisayar aygıt olarak görüyor. sistem geri yükleme nedir

hydra 2 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/windows-10-da-sistem-geri-yukleme-nasil-acilir/72716 @oguzhan08