Milli piyangoda kazanacak numarayı gösteren program

alattin (16999) 10 yıl önce sordu

2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren programın kodlarını yayınlıyoruz.

Aşağıdaki program kodu, 50 Milyon TL lik büyük ikramiyeyi kazanacak numarayı verecektir.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 10 yıl önce cevapladı

2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren programı kodlamak için şunları yapın.

  1. Notepad 'i yani not deftarini açın.
  2. Not defteri içerisine aşağıdaki kodu yapıştırın.
  3. On Error Resume Next
    Dim max,min
    max=100
    min=1
    Randomize

    For i = 0 To 5
     mSgBox(Int((max-min+1)*Rnd+min))
    Next

    mSgBox("Yeni yılın ilk şakası bizden olsun, uzmanim.net Mutlu yıllar Diler :)")

  4. Dosya > Kayde bölümüne gelin
  5. Dosya adina uzmanimNet.vbs yazin.
  6. Kayıt türü Tüm dosyalar seçin.
  7. Masaüstüne kaydedin.

Uygulama çok özel bir algoritma kullandığından sistem kaynaklarını zorlayacaktır bu sebebten antivirüs programınız varsa kapatın.

2014 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye 50 Milyon TL'yi kazanacak numarayı gösteren program sırası ile şanslı numaraları size gösterecektir.

Gerçekten siz kazanacaksanız klavyenizin Caps tuşu yanıp sönmeye başlayacaktır.

alattin 10 yıl önce

Caps Tuşunun normale dönmesi için Görev yöneticisinden wscript.exe sonlandırın veya bilgisayarı yeniden başlatın.