Minecraft 1.17 giriş sorunu nasıl çözülür? TLauncher: An Error Occured hatası çözümü

hydra (3802) 2 yıl önce sordu

TLauncher: An Error Occured hatası nasıl çözülür?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

BU YÖNTEME ARTIK GEREK KALMADI

1-) Öncelikle Anti-Virüs'ünüzün korumasını duraklatın.

2-) İnternet bağlantınızı kontrol edin.

Dosyaları indirebilmek için İnternet bağlantısına ihtiyaç var, internet bağlantınızı kontrol edin. Unstable yanı stabil olmayan internet bağlantınız var ise sorun bundan da kaynaklı olabilir.

3-) Javayı silip yükleyin.

Java'yı silip en güncel sürümünü yükleyin. Java indirmek için buraya tıklayın.

4-) Windows dilini İngilizce yapın.

Ne enteresan ama Windows dilini İngilizce yapmak gerekiyor. Windows dilini ingilizce yapmak için ise aşağıdaki adımları uygulayın.

Windows dili nasıl İngilizce yapılır?

1-) Arama kısmına "Dil" yazın

2-) Buradan bir dil ekle kısmına tıklayın ve English (United States) seçeneğine tıklayıp indirme işlemini başlatın.

3-) Oturumu kapatıp tekrar açın. Windows diliniz İngilizce oldu.

adils 2 yıl önce

Sorun bendede olmuştu. Bu sorunu ben Denetim Masası-Tüm Denetim Masası Öğeleri- Bölge-Yönetimsel-Sistem yerel ayarını değiştir ve orda tikli olan (Beta dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan )butonun tikini kaldırdım.

hydra 2 yıl önce

Düzelttiler bunsuz girebiliyorum. @adils