Minecraft 1.17 nasıl oynanır? Minecraft 1.17 sürümünü nasıl oynayabilirim?

hydra (3802) 2 yıl önce sordu

Minecraft 1.17 nasıl oynanır?

Minecraft 1.17 sürümünü nasıl oynayabilirim?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Minecraft 1.17 nasıl oynanır?

Ben de TLauncher var, orijinaline sahip değilim o yüzden TL üzerinden göstereceğim. TLauncher'ınız yoksa Önclikle TLauncher'ı indirmeniz lazım. Eğer TLauncher'ınız var ise TLauncher'ı silip en güncel TLauncher'ı indirmeniz lazım.

  • Buradan launcher'ını indirebilirsiniz.

Launcher'a girdikten sonra Sürüm seçme ekranından Release 1.17'yi seçip Install seçeneğine basacaksınız. Güncel Java'yı kullandığınızdan emin olun.

Install butonuna bastıktan sonra dosyaları indirmeye başlayacak. Eğer indirirken şöyle bir hata alıyorsanız;

Aşağıdaki çözüm konusuna giderek oradaki çözümleri deneyebilirsiniz;