Minecraft " an internal error occured " Hatası

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Minecraft  " an internal error occured " Hatası Çözümü ?

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabal Hata şudur;

Bu hata programları, oyunları vb uygulamaları açarken ortaya çıkıyor bazen bu hata çıkıp sonra ok deyip o program açılıyo bu sabah minecraft'ı açtım bu hata geldi zırp pırt geliyo dedim bende çözümünü kendim bulayim dedim çözümü aşağıdadır

Yol 1 :

1-) ilk önce Javayı siliyoruz.

2-) Javayı sildikten sonra minecraftın kurulu olduğu yeri siliyoruz çünkü oyun dosyaları bozulmuş ihtimali olabilir.

Not : eğer önemli dosya varsa haritalariniz olabilir texture pack olabilir bunlari başka klasöre taşıyoruz

3-) taşıdıktan sonra küllüm minecraftı siliyoruz

4- ) önce Javayi indirip kurup sonra minecraftı indiriyoruz " MinecraftSP " Yerine Teamextreme indirin ondan daha iyidir çünkü en son çıkan sürümden ilk çıkan surumu oynayabiliyoruz

5-) http://s5.dosya.tc/server3/autth1/Occured.zip.htmlBu dosyayı indirip " OccuredHatasiBunuacin.vbs yi açıyoruz

Hata bitmiştir .vbs pek birşey yok diyebilirsiniz