Minecraft cs go kaldırırmı

ardaq (-85) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar ben arda fazla uzatmadan konuya geçiş yapma istiyorum

Evet arkadaşlar konudan anlaşabileceği gibi benim bir tane kız kuzenim var minecraft ve cs go bilgisayarı hediye edicem bir tane basit bilgisayar aldım fazla bilgisayar kullanmadığı için.Evet arkadaşlar size sorum minecraft cs go kaldırırmı altta sistem gereksinimleri.

intel celeron 1.60 ghz

512 mb ram

100 gb harddisk

512 mb ekran kartı

Windows xp

Evet arkadaşlar cs go veya minecraft kaldırırmı.Ciddi cevap verirmisiniz kuzenimin doğum günüde önem veriyorum

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bu işlemci ile bu oyunları oynayamazsınız.Oynayabilecek oyunlar 2000-2005 arası çıkan oyunları ancak açabilir.İşlemci çok zayıf.

İkinci el bakıyorsanız 300-500 fiyat aralıklarına gelerek Core 2 Duo gibi çift çekirdekli işlemci alın.Saydıklarınızı oynayabilir hale gelirsiniz.

ardaq 7 yıl önce

peki teşşekür ederim ama galiba minecraft oynatıyor gibime geldi

zcotokopvp (-65) 7 yıl önce cevapladı

Kardeş Kaldırmaz Hiç bir oyunu neredeyse kaldırmaz ram harddisk hariç herşey ölmüş artık

CSGO oynayabilmesi için en az 2 GB ram gerekli

minecraft için 1GB ram ama benim 1 GB ramlık laptobum var minecraft kasıyor

Bide işlemcin sıkıntı Oynayamazsın

Ekran kartı Çok önemli ekran kartın kötü ya 1 GB olacak ya 2 GB rama göre değişir