Minecraft Launcher - Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" hatası

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

Minecraft da şu hatayı alıyorum: Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" Bir kaç gün önceye kadar Minecraft çalışıyordu. Hatayı yeni almaya başladım.  Minecraft Launcher - Couldn't load launcher core from C:\Program Files(x86)\Minecraft Launcher\game\launcher.dll: LoadErrorNotPresent" hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Minecraft oyunundan anlamam ama resmi forumunda biri https://www.minecraft.net/en-us/download/alternative adresinden 3. sıradaki Minecraft.exe dosyasını indirmeni ve kurmayı önermiş. Bu işlem o kişide işe yaramış ve sorun çözülmüş.

Sen de bunu deneyebilirsin.