Minecraft mod sürümünü nasıl yükseltebilirim?

kuartz (7) 3 yıl önce sordu

Merhabalar, minecraft'taki bir mod 1.12.2'dir. Bunu nasıl 1.16.4 yapabilirim?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Yapamazsın. Mod'un yapımcısı 1.16.4 olarak sunmadıysa yapacak bir şey yok.

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Minecraft'daki mod yapımcıları sürümlere göre yazılımlarını yapıyorlar yani yaptıkları yazılımlar sadece o süremde çalışması için yazıyorlar ve bunu başka bir sürümde oynamayı denersen sorun yaşarsın veya o mod'u çalıştıramazsın.

Şuna örnek verebilirim, Uçağa araba motoru takmak gibi düşünebiliriz.