Minecraft online Nasıl sunucu kurarım?

talha9797 (5) 3 yıl önce sordu

Minecraft oynuyor ve server kurmak arkadaşlarımla oynamak istiyorum ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

talha9797 (5) 3 yıl önce cevapladı

Popüler bir oyun olan Minecraft'ta nasıl server kurulur ?

Bugün sizlere bedava olan bir site tanıtacağım adı Aternos burda kendizine sunucu kurabilir arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz isterseniz mod istersrniz eklenti isterseniz ikisinide ekleyebilirsiniz

Hatta istediğiniz bir dünyayı yükleyerek de oynayabilirsiniz tek sorunu ise reklam olması nedeni kazançlsrını oradan sağlamaları

Umarım bu bilgi işinize yaramıştır aklınızda kalan bir soru için yorum yazın

hydra 3 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/aternos-minecraft-server-nasil-olusturulur/85429

hydra 3 yıl önce

Zaten açıklanmış...

talha9797 3 yıl önce

.d neyse anlatmıs olduk