Minecraft TLauncher'dan yüklediğim skinim görünmüyor, nasıl çözebilirim?

kuartz (7) 3 yıl önce sordu

Merhabalar ben TLauncher'â skin yüklemiştim birkaç gün sonra skinimi görmemeye başladı ve alex görüntüsü veriyor. Yüklediğim skinimi nasıl geri yükleyebilirim?

Toplam 2 cevap

monodrax (58) 3 yıl önce cevapladı

resimdeki gösterdiğim gibi yaparsan düzelir.

tlauncher ayarları

eğer bunlar olmuyorsa minecraft sitesinden değiştirebilirsiniz.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Skin yükledim derken? Oyunun assets dosyalarındaki steve.png ile alex.png'nin üzerine mi ekledin? Save dosyalarını masaüstüne at oyunu kökten sil tekrar yükle, en net çözüm bu olur herhalde.

kuartz 3 yıl önce

ben tlauncher'ın sitesine skin yüklemiştim. bir süre sonra kayboldu ve alex skini gözüküyor.