Minidump nedir? Nasıl paylaşılır?

hydra (3802) 4 yıl önce sordu

Minidump nedir?

Minidump nasıl paylaşılır?

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Minidump Nedir ?

Minidump mavi ekran hatası aldığınızda bunu RAM'in belli bir kısmına depoladığı dosyadır, bu dosya bize mavi ekran hatasının sebebini gösterecek ve çözüm bulmamıza yardımcı olacaktır.

Minidump Nasıl paylaşılır ?

  • Masaüstüne bir klasör oluşturun.
  • C: Windows/Minidump klasörünün içindeki tüm DMP dosyalarını masaüstüne oluşturduğunuz klasöre atın.
  • Bu klasöre sağ tıklayıp arşive ekle diyerek dosyanın .zip, .rar haline getirmesini sağlayın.
  • Herhangi bir dosya yükleme sitesine bu oluşturduğunuz arşiv dosyasını yükleyin. Ve linkini uzmanlarımıza atın.

Gerekli bilgileri uzmanlarımız size sağlayacaktır.

kullanici592963 (1) 3 yıl önce cevapladı

bunu yapabilmem icin  bilgisayarin açilabilir  olmasi  gerekir acilmadigi icin    malesef   cozum  degil .

szgn63 (1) 2 yıl önce cevapladı

https://drive. google.com/drive/my-drive

hydra 2 yıl önce

Bu nedir efendim? Eğer bir sorununuz varsa sor kısmına sorun