MIUI 10 WhatsApp'tan bildirim gelmeme sorunu

necefov (-1) 5 yıl önce sordu

Sorun miui 10 geçtiyimde oldu whatsapp bildirimleri gelmiyo illa whatsappa girmem gerekiyo mesajları gormek için

Toplam 3 cevap

selocan787 (107) 5 yıl önce cevapladı

Bildirimlere izin verdiniz mi? Büyük ihtimalle whatsapp bildirimleri kapalıdır. Ayarlardan bildirimler kısmını açıp oradan whatsapp bildirimlerini açarsanız sorun düzelir.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1.İşlem

  1. Ayarlara gir
  2. İzinler'e tıkla
  3. Otomatik başlatmaya tıkla
  4. Ve whatsapp ı bul ve sağ tarafın'da bulunan şeyin üstüne tıkla

2.işlem

  1. Yine aynı şekilde ayaralara gir ve izinleri bul üsüne tıkla
  2. Diğer izinler'in üzerine tıkla ve Whatsapp'ı bul ve üzerine tıkla
  3. Kilit ekranın'da başlat ı aç ve Açılır pencere göster'i de aç

3.İşlem

  1. Ayarlar'a gir ve Bildirimler & Durum Çubuğun'a tıkla
  2. Sonra uygulama bildirimlerin'e tıkla ve Whatsapp'ı bul üzerine tıkla
  3. Sonra tüm seçenekleri aç

İyi günler

darkcrak 5 yıl önce

@necefov güncelledim yorumu

necefov (-1) 5 yıl önce cevapladı

Sorunu çozdum konu kapana bilir

darkcrak 5 yıl önce

Nasıl çözdün ? bize anlat

kurtneli 5 yıl önce

Whatsapp-ın arka plan verisini kapatmışım açılınca duzeldi