MKV videoları nasıl kesebilirim?

treajen (43) 5 yıl önce sordu

Bir filmden kesit almak istiyorum ama MKV olduğu için video edit programları kabul etmiyor. Başka nasıl kesip kaydedebilirim?

Toplam 2 cevap

ebuhasan (30) 5 yıl önce cevapladı

Bunu bulabildim...(http://tr.wondershare.com/mkv/free-mkv-cutters.html)umarım işine yarar.

darkcrak 5 yıl önce

Başka web site linklerini bu site'de paylaşma içlerinden yokla ve kendi yorumunla beraber paylaşım yap @farurhenho @alattin in yorumaların'dan örnek al

hakan 5 yıl önce

Program linklerinin bu şekilde paylaşılmasında bir sorun yok @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

Teşekkürler @hakan bilmiyordum yasak diye biliyordum

hakan 5 yıl önce

@darkcrak öncelik tabi uzmanim.net linkleri ama bilindik programların kendi resmi sitelerine link vermekte sorun yok.

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Ücretsiz video editör OpenShot kullanabilirsin. Videoları import edebiliyorsun. MKV formatını da import edebilirsin. OpenShot'ı şu adresten indirebilirsin: OpenShot indir