mLite mobil takip programı aboneliği iptal etme

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Vodafone faturalı hattımdaki istemeden mLite mobil takip programına abone olmuştum dün akşamda aboneliğimi iptal ettim tam emin degilim 9 cu ayda mLite mobil takip programı 42 tl faturalı hattımın üstüne eklenip 109 tl olmuştu bu ayda aynı fatura geldi 109 tl aboneliğimi iptal ettim mLite mobil takip programı 42 tl yi geri iade ettiler normal fatura ücretine döndü birde mobil ödemeyi iptal etsem bir sonraki faturalı hattıma 42tl işlermi çünki emin degilim mLite mobil takip programı abonelik iptalinden @temmuz bey @ismailsarp bey

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

MOBILODEME KAPAT  yazarak 7878'e SMS atabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için, Vodafone Cep Cüzdan Mobil Ödeme (tıkla)

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@toprak34 bey mobil ödemeyi kapatırsam mLite mobil takip programı ücreti 42 tl eklenirmi faturama mLite takip programını kaldırdım zaten

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bir dahaki faturana +42 Lira vallahada billahada ilave edilmeyecek, korkma :)

Daha önceki açtığın konulardada bunu belirtmiştim ama tam inanamadın galiba :)

efsaneemrahylz 6 yıl önce

inşallah @temmuz BEY

temmuz 6 yıl önce

Yemin ettim ama buda pek işe yaramış görülmüyor, hala şüphelerin var :)) @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

peki mobil ödemeyi kapattım aboneliğim iptal olmamış olsa bile faturama yansırmı

temmuz 6 yıl önce

Senin aboneliğin iptal oldu ve faturan temiz gelecek, yemin ettim buna hala inamadınmıda tekrar tekrar soruyorsun? Uzatmadınmı ama? Aboneliğin iptal olmasaydı elbette faturana yansırdı. Modem ödemeyi kapattığın halde bu böyle olurdu (İkisi arasında doğrudan bir bağlantı yok) @efsaneemrahylz