Mobil Discord da neden "oynuyor,dinliyor" yapamıyoruz?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Mesala bir oyun oynuyoruz onu mobil discordda ....oynuyor şeklinde yapamıyorum websitede üzerindende denedim nasil yaparim/yapamazmıyım?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Discord'un mobil uygulamasında o özellik yoktur muhtemelen. Yoksa da yapabileceğini sanmıyorum.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

O özellik sadece Discord'un masaüstü (PC) özelliğinde var diye biliyorum.

ozgurlol 5 yıl önce

@toprak34 dizüstü pclerde olmuyor mu yani :D

toprak34 5 yıl önce

@fakiradam Hayır, oluyor. O anlamda demek istememiştim. Bilgisayara indirdiğin programlara masaüstü programları (uygulamaları) deniyor.

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

@farurhenho dediği gibi discord'un mobil uygulamasında o özellik yok bilgisayar üzerinden yapman gerekiyor

Mobil üzerinden sadece spotfiy dinliyor yapabiliyorsun durum olarak