Mobil ödeme nasıl kapatılır?

murat (12492) 7 yıl önce sordu

Vodafone mobil ödeme nasıl kapatılır?

Turkcell mobil ödeme nasıl kapatılır?

Türk Telekom mobil ödeme nasıl kapatılır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Aşağıdan hangi operatörü kullanıyorsanız onu seçerek Mobil ödeme kapatma yöntemini öğrenebilirsiniz. Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj ile mobil ödeme kapatmaya izin verirken, Turkcell aboneleri mutlaka müşteri hizmetlerine telefon açarak mobil ödemeyi kapattırabiliyorlar.

Mobil ödeme kullanmadığınız bir özellik ile mutlaka kapatmanız önerilir. Aksi takdirde virüs ve dolandırıcılık saldırılarında faturanıza ilave ücret, faturasız hat kullanıyorsanız bakiyenizden düşme  gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.