Mobil programlama

admin334 (1) 6 yıl önce sordu

Hocalarım tabletten her harfe karsilik bir deger verip cikaran fonksiyon programlayabilir miyim? Veya online hazır var mıdır?

Mesela şöyle Fonksiyona “ A ” yazınca mesela bize “ K ” versin. “ B ” yazinca " U ” versin. “ C ” yazınca " M " versin. “ ABC " yazınca da “ KUM ” versin. “ A BC ” yazınca da “ K UM ” versin (bosluk).

Bunu yapabilir miyim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Hazır bir uygulama var mı bilmiyorum ama eğer Javascript biliyorsan bunu PhoneGap ile kolayca yapabilirsin. PhoneGap HTML ve Javascript ile mobil uygulama geliştirmene izin verir.

admin334 6 yıl önce

Hocam denedim ama devam ettiremedim ya ne yapmam gerekli ki :( Drioid scriprt -Javascript mobile diye uygulama buldum playstoreden ama nasil yapacagmi bilmiyorum

alattin 6 yıl önce

@admin334 buradan anlatabileceğim kadar basit değil. Programlamaya yabancıysan yapman zor olacaktır.

admin334 6 yıl önce

Biraz bilgim var hocam